Akorlar.Net Banner

Hoparlör Kablosu Tavsiyeleri ve Öneriler

En Kaliteli Hoparlör Kablosu Ve Hoparlör Kablosu Tavsiye

Profesyonel bir müzik ve ses sistemlerine sahip olmak istiyorsanız kaliteli bir hoparlör kablosuna da ihtiyacınız vardır. Peki en kaliteli hoparlör kablosu markası nedir ? Kablo çeşitleri içerisinde dünya standartlarına uygun imal edilen performans ve özellik açısından en çok tercih edilen, Hepa Merz markası’dır. Başarılı bir ürün olan Hepa Merz hoparlör kablosu, aktif- pasif hoparlör, sahne ve stüdyo hoparlörleri gibi tüm çeşitlilikte kullanılabilir.

Yukarıda da bahsettiğim gibi Hepa Merz hoparlör kablosu sizler için tavsiye edebileceğim en başarılı ve kaliteli üründür. Her zaman ilk sıralarda bu markayı görmeniz mümkün. Neden bu kadar çok tercih ediliyor ? Bunun sebepleri arasında ise hiç şüphesiz kablo kalınlığı ve ebatı, kalitesi, uzun ömürlü oluşu vs. diğer markalardan daha önde gelmesini sağlamaktadır. Ayrıca Hepa Merz hoparlör kablosunun ses iletimi gayet başarılı ve tamamen bakırdan üretilmiştir.

 

Hepa Merz Hoparlör Kablosu Özellikleri Ve Ebatları

Dünya standartlarına uygun bir şekilde üretilen Hepa Merz kablolar, pamuk iplik dolgulu ve damarlı bir yapıya sahip tam bakır kaplama özelliklerinde üretilir. Ayrıca iletkenlik durumlarına göre sizlere çeşitli tasarımlarıyla seçeneklerde sunuyor. Dış kısmına esnek yapıda Pvc kullanılan bu ürünler genel itibari ile siyah renkli üretiliyor. Hoparlörün performans kalitesini ve sesin iletkenliğini arttıran bir ürün olduğuna emin olabilirsiniz. Hepa Merz kablolar tam bakır olduğundan sizlerin çalışma ortamınızın sıcaklığından etkilenmediğini de belirtmek isterim, İster -30 derece ister +60 derece olsun bu farklı oranlarda dahi çalışabilir.

Kablo çeşitleri sadece hoparlör için mi geçerli ? Profesyonel olarak kullanılan müzik sistemleri ekipmanları içerisinde yer alan tüm kablo çeşitleri sadece hoparlör için kullanılmıyor. Mikser, amfi, mikrofon kablosu, hoparlör kablosu, müzik ve sinema sistemleri için kablolar vs. bütün elektronik ürünler için kablo çeşitliliği bulunmaktadır. Hepa Merz markasının kablo çeşitleri de bütün ses sistemlerinde yüksek performans ve kalite sunan ürün seçenekleri arasında tercih ediliyor.

 

Kablo Ebatları

Hepa Merz Hp-215M kablosu tam bakır olarak üretilmiş ve büküm tel yapısı sayesinde yüksek kalite sunan ürünler arasındadır. 2x1.5 mm ebatlarında ve damar yapılı kablolar profesyonel ses sistemlerinin yardımcı ekipmanları arasında en çok tercih edilen ürün çeşitleri arasındadır.

 Hepa Merz Str-22 Hoparlör kablosu ise yine tam bakır özelliği ile imal edilmiş ve 2x0.22 Stereo mikrofon kablosunda da kullanılabilen cihazlar arasında yer alır.

Hepa Merz Hp-211 kablo, tahmin edebileceğiniz gibi tam bakır oksijensiz maden ile üretilmiştir. 100 metre birleşiminde ve 2x1 mm çeşitleriyle hoparlörün ses performansına kalite sağlayan ürünler içerisindedir.

 

 

Hepa Merz Hoparlör Kablosunun Merak Ettiğiniz Fiyat Seçenekleri !

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sizlere yüksek performans ve kalite sunan Hepa Merz markası ürünleri, mikrofon kablosu, ses sistemleri kablosu ve hoparlör kablosu grupları arasında en kaliteli markalardan birisidir. Kullanılan malzemesi ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olması, ses iletkenliği açısından iyi oluşu kullanım avantajı sayesinde her zaman tercih edilen ürünler arasındadır. Kablolar 1 metre ila 100 metre uzunlukları arasında kullanım avantajları sağlıyor. Sizlere en uygun ve cazip gelebilecek fiyat garantisiyle satışı gerçekleştirilen hoparlör kablolarının fiyatı kablo kalınlığına, uzunluğuna vs. göre belirlenir. Peki hoparlör kablolarını nereden bulurum, nasıl sipariş edebilirim ? dediğinizi duyar gibiyim! 

Görüntüleme: 297
Ekleyen: Admin
Ekleme Tarihi: 07.08.2020